8000'den fazla Joomla! Eklentisi

Popüler Joomla! eklentilerinin yanı sıra, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşündüğümüz eklenti tavsiyelerinin bir kısmını ilgili kategoriler de bulabilirsiniz.

Akeeba Backup

Akeeba Backup Core, Joomla! için en yaygın kullanılan açık kaynaklı yedekleme bileşenidir. Görevi basittir: Joomla! uyumlu herhangi bir sunucuda geri yüklenebilen bir site yedeklemesi oluşturmak, yalnızca yedeklemeler için değil, aynı zamanda site transferleri ve hatta müşterilerinizin sunucularına siteleri dağıtmak için idealdir.

Joomla! Yedekleme Eklentisi - Akeeba Backup
Joomla! E-Bülten Eklentisi -AcyMailing Starter

AcyMailing Starter

AcyMailing Starter, Joomla! için güvenilir bir Bülten ve e-posta pazarlama uzantısıdır. Sınırsız sayıda aboneyi verimli bir şekilde yönetmenize, onları posta listeleri halinde düzenlemenize, kişiselleştirilmiş haber bültenleri göndermenize (Merhaba {ad} ...) ve otomatikleştirmenize olanak tanır.

EasyBlog

EasyBlog, Joomla! CMS'ye güç katan en iyi Joomla! blog uzantısı'dır. Kişisel blogunuzu, şirket blogunuzu, kategori bloglarınızı ve hatta takım bloglarınızı yönetmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca blog yazılarınızı Facebook, Twitter, LinkedIn'de otomatik olarak yayınlamanıza izin veren çok sayıda Sosyal Ağ entegrasyonuna sahiptir.

Joomla! Blog Uzantısı - EasyBlog
E-bülten aboneliği
En son haberleri kaçırmamak için abone olun!
Joomla! Via Hosting hizmetlerini turhost.com'dan almaktadır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the UnitedStates and other countries.
JoomlaVia.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.

Arama